To nie koniec reklamy banerowej

konceptnews|20/09/2017

Poza kilkoma wyjątkami, internetowa reklama banerowa wydaje się być już przeszłością. Mimo tego, że kiedyś była ogromnym przełomem, obecnie musi zmagać się ze ślepotą banerową, ad blockiem i kiepską efektywnością. Dodając do tego fakt, że 33% odbiorców znajduje reklamę banerową całkowicie nietolerowalną (wg. badań Adobe), mamy jasny przekaz, że agencje powinny iść do przodu i ją porzucić.

Pomysły rosną, jak grzyby po deszczu

konceptnews|06/09/2017

Pomysłodawstwo, konceptologia, czy konceptwriting - nietypowe rzemiosło, którego tworzywem są koncepcje. Nasze pomysły to efekt reakcji twórczych, posiadających zazwyczaj punkt zapalny, dzięki któremu wszystko się zaczyna. Każdy pomysł jest jednak płochliwy i ulotny, a co gorsza łatwo wypalający się, gdy nie zostaje wykorzystany we właściwym momencie. My podtrzymujemy żar - zawodowo.

Zlikwidowaliśmy obsługę klienta

konceptnews|01/08/2017

Pracując w różnych agencjach zawsze spotykaliśmy się z działem obsługi klienta, account managers, czyli “ekantami”. Ludzie parający się tym zajęciem zazwyczaj przekonani byli o swojej absolutnej przydatności. Nie wszyscy jednak zgadzali się z tym twierdzeniem. Z biegiem czasu okazało się, że problem nie leżał w ludziach, którzy byli “ekantami” – oni starali się robić to co robili najlepiej jak potrafili. Problem leżał w samym stanowisku, w miejscu, które zajmowali w procesie. Zawsze byli tylko pośrednikami.

Agencja reklamowa zdefiniowana na nowo

ul. Traugutta 149
71-314 Szczecin

biuro(at)konceptlab.pl

+48 91 885 2703

Doradztwo marketingowe

Identyfikacja wizualna

Branding

Strony www

Marketing treści

Projektowanie graficzne